Usługi szklarskie we Wrocławiu


SZKŁO BUDOWLANE

SZKŁO HARTOWANE
Szkło hartowane jest najbezpieczniejszym rozwiązaniem w miejscach, gdzie produkty ze szkła narażone są na uszkodzenia mechaniczne. W przypadku rozbicia tafli szkła hartowanego rozpadnie się ona na kawałki o nieostrych brzegach, przez co wyeliminowane zostanie ryzyko skaleczenia..
 
SZKŁO MATOWE
Jest to szczególny rodzaj szkła trawionego. Trwała powierzchnia nieprzeźroczysta pokryta jest kolorem dopasowanym do stylu biura czy mieszkania. Optymalne przyleganie lakieru do powierzchni szkła zapewnia pokrycie tafli specjalnym impregnatem.

SZKŁO LACOBEL
Jest to wysokiej jakości szkło hartowane pokryte trwałym kolorem. Szkło lakierowane lakobel dostępne jest w szerokiej gamie kolorystycznej i otwiera przed dekoratorem duże możliwości. Elementy ze szkła lacobel są łatwe w montażu i nie sprawiają trudności podczas czyszczenia. Zamawiając towary ze szkła lakobel w Centrum Szkła i Luster Bogdan Glass we Wrocławiu zyskujecie Państwo możliwość zamówienia szkła w jednym ze standardowych odcieni lub kolorze spoza kanonu.

SZKŁO ZESPOLONE
Powstają z hermetycznego zespolenia dwu lub więcej warstw tafli szklanych. Naszym klientom udostępniamy produkty ze szkła zespolonego o bardzo prostych, klasycznych kształtach lub zupełnie oryginalne, niestandardowe formy. Dzięki wyjątkowym właściwościom szyby zespolone mogą być wykorzystywane w rozmaitych celach: chronią przed utratą ciepła i zabezpieczają przed przegrzaniem, a więc stanowią swoistą izolację, stanowią też barierę przeciwdźwiękową chroniąc przed hałasem, a także czasową ochronę przed włamaniem.

SZKŁO KOMINKOWE
Jest to wyjątkowo odporne szkło zahartowane, które zdolne jest wytrzymać naprężenie termiczne, dzięki czemu nadaje się do stosowania jako drzwi we wkładach kominkowych oraz w okienkach innych pieców.


Nasza oferta